Category: Peníze

Nějaký ten peníz k dobru

Hrajete si rádi? Dokážete doma prosedět klidně i celé hodiny, ne-li přímo dny, nad nějakými těmi stavebnicemi, modýlky nebo jinými prkotinkami a se zaujetím si pohrávat s jejich součástmi, dokud z toho není hotové dílko hodné obdivu?
balení květin

Jistě, nebudu vás od tohoto počínání v žádném případě odrazovat, dělejte si to, je-li vám to po chuti. Ale… přece jenom nejste možná zase až tak důvtipní, když děláte právě toto. A to ze zcela logických důvodů.

Když si pohráváte se svými stavebnicemi a podobnými hračičkami, nic vám to nehodí. Ba právě naopak – tato vaše záliba vás může vyjít i na dost nekřesťanské peníze. A přitom tomu tak vůbec být nemusí.

Jste-li opravdu zruční a máte nějaký ten čas nazbyt, mohli byste si přece namísto toho zmíněného výše hrát klidně i s něčím jiným. Třeba s materiálem od Selvintech.

Jak světu sděluje https://www.irec.cz/hledate-penize-navic-ty-vam-mohou-dat-selvintech-zkusenosti/ , můžete si na takovém počínání klidně i postavit svoji drobnou živnost, můžete si tím přijít i na nějakou tu korunu navrch. A logicky nikoliv jen na korunu jedinou.
bílé ozdoby

Jde o práci z domova, spočívající jednoduše v tom, že zručný človíček vyrábí mezi svými čtyřmi stěnami dekorativní ozdoby. Maličkosti, jež se hodí třeba právě k Vánocům, ovšem nejenom k těm. Takto se dají přece vyrábět i všemožné talismany a další věcičky využitelné leckdy a leckde.

Člověku je doručen materiál, on si s tímto „pohraje“ a hotové dílo odevzdá a pak už jenom sklízí zasloužené plody své práce. Může to dělat kdy chce, jak dlouho chce a kolik chce. Dokážou to maminky na mateřské dovolené, zvládnou to studenti, invalidové, mladí i staří, dokáže to snad každý. Protože jde o velice jednoduchou manuální práci, za níž není nutné nejen někam dojíždět, ale ani docházet. Ona si najde člověka doma sama.

A není se jí věru co bát, protože tu člověk dostane nejen materiál, ale i návod, jak na to. A na rozdíl od všemožných podvodníků za to takový zpracovatel ani předem nic neplatí a může si to tak klidně i jenom vyzkoušet, jestli by to právě pro něj nebylo to pravé. A přitom dost možná zjistí, že to to pravé skutečně je.

Ovšem to nezjistíte, dokud si to nevyzkoušíte.

Zkusíte své štěstí?

Nějaký ten peníz k dobru
4.8 (96.67%)6

grapeme.cz