Category: Krása

Projasněte na jaře svou pleť

.

Jarní období je ideální na celkovou ozdravnou detoxikaci těla. A pokud to na jaře nestihnete, tak to můžete směle dohnat i v některém dalším období. Nikdy není pozdě začít s něčím přínosným. Na jaře je to ale nejideálnější z toho důvodu, že se tělo samo snaží zbavit všech nečistot, které přes zimu nahromadilo. Kromě toho musíte i svou pleť připravit na sluneční paprsky, které tak pro ni budou pozitivním přínosem a nikoliv zatěžkávací zkouškou.
krásná holka
§  Jako první věc, kterou budete muset udělat, je dostat do těla vitamín C.
Ten má totiž velký vliv na pružnost pokožky a na její celkový stav. Vitamín C je pokládaný za účinný antioxidant, který vás chrání před volnými radikály. Nejvhodnější je aplikace vnitřní i zvenčí. Prospěšná je tedy kombinace vhodných potravin a gelů nebo sér.
§  Dalším krokem by měl být chemický peeling.
Přesto, že mluvíme o chemii, je v tomto případě přínosem. Bude se jednat o aplikaci koncentrovaných ovocných kyselin na pokožku. Po této proceduře je ale zapotřebí trochu opatrnosti, protože bude pleť mírně oslabená a náchylná k mechanickému poškození. Tato ochranná lhůta by měla trvat přibližně dva týdny. DERMATOLOGOVÉ A KOSMETIČKY VŠAK DŮRAZNĚ VARUJÍ PŘED DOMÁCÍ APLIKACÍ. Raději se tedy svěřte do rukou odborníků.
květy na tváři

.

Voda, voda a zase jen voda

Ovšem mechanický peeling si můžete klidně provést v domácích podmínkách. Stačí k tomu krém s abrazivními látkami, který se masíruje do pokožky. Žádaného omlazení docílíte tím, že se touto procedurou odstraní odumřelé buňky. Pochopitelně, že je také naprosto nutná dostatečná hydratace.
o   Tekutiny proto dodejte v potřebném množství tělu zevně i vnitřně.
o   Je tedy zapotřebí tolik doporučovaný pitný režim a také používání minerální vody ve spreji.
Uvidíte, jak vaše pleť ožije a omládne. Pak se i vy budete cítit jako sama příroda kolem vás – znovuzrozená.
 

Projasněte na jaře svou pleť
4.3 (86.67%)3
.

grapeme.cz